• Gratis verzenden vanaf €75
  • Levertijd 1 a 2 dagen
  • Veilig betalen met IDeal
  • Levering uit vooraad

Djeco Mooi kladderen – schilderen in herbruikbare hoesjes – vanaf 1,5 jaar

Kleuren laten bewegen met je vingers: dat is al een kunstwerk op zich. Je peuter duwt de verf door een gesloten hoesje en ziet de afbeelding langzaam veranderen.
  • • Geschikt vanaf 1,5 jaar
  • • 4 geïllustreerde, afwasbare schilderhoesjes
  • • 4 flesjes gouache in rood, oranje, blauw en groen
  • • Verf verspreiden door aan de buitenkant te drukken
  • • Hoesjes schoon te maken met water en zeep
  • • Oefent vingerbewegingen, hand-oogcoördinatie en kleurwaarneming
Fabrikanten: Djeco , Djeco , Djeco , Djeco
Beschikbaarheid: Op voorraad
Fabrikant artikel nummer: DJ09858
€18,95

Schilderen door te duwen en te vegen

Djeco Mooi kladderen laat jonge kinderen kennismaken met verf op een verrassende manier. Je brengt de verf in een geïllustreerd hoesje aan en sluit het. Daarna mag je peuter aan de buitenkant drukken en vegen. De kleuren verplaatsen zich over de afbeelding, zonder dat je kind rechtstreeks met de vingers in de verf hoeft. Iedere beweging maakt zichtbaar verschil.

Kleuren ontdekken in een eigen tempo

De activiteit nodigt uit om oorzaak en gevolg te onderzoeken: wat gebeurt er als je met één vinger duwt of met een hele hand veegt? Je kind oefent gerichte handbewegingen en hand-oogcoördinatie. Samen kijken naar de veranderende kleuren biedt aanleiding om te benoemen, te vergelijken en te vertellen. Het ontdekken staat voorop; mooi binnen lijntjes werken is hier niet nodig.

Wassen en nog eens proberen

De set is geschikt vanaf 1,5 jaar en bevat vier geïllustreerde schilderhoesjes, vier flesjes gouache en uitleg. De hoesjes zijn met water en zeep schoon te maken en daardoor opnieuw te gebruiken. Een volwassene helpt met het vullen, goed sluiten en schoonmaken. Zo maak je eenvoudig ruimte voor een volgende ontdekkingstocht met kleuren en kleine handbewegingen.