• Free shipping from €75
  • Delivery time 1 to 2 days
  • Pay securely with iDEAL
  • Delivery from stock

Djeco Animambo – Muziekinstrumentenset - vanaf 3 jaar

Een huiskamerconcert begint met één vrolijke tik. Schud de maraca, laat de tamboerijn klinken en klepper mee met de castagnet. Samen verzin je steeds een ander ritme.
  • • Vanaf 3 jaar
  • • Inhoud: 1 tamboerijn, 1 maraca en 1 castagnet
  • • Drie verschillende manieren om ritme en klank te ontdekken
  • • Oefent luistervaardigheid, ritmegevoel en motorische afstemming
  • • Geschikt voor open-ended play: zelf muziek en ritmes bedenken
Manufacturer: Djeco
Availability: In stock
Manufacturer part number: DJ06016
€24.95

Drie instrumenten voor een eigen orkest

Met de Djeco Animambo muziekinstrumentenset kan je kind meteen gaan ontdekken. De kleurrijke dierenversieringen maken elk instrument herkenbaar, terwijl tikken, schudden en klepperen telkens een ander geluid geven. Speel mee met een favoriet liedje of luister wat er gebeurt wanneer je heel langzaam begint en daarna het tempo verhoogt.

Luisteren en bewegen komen samen

De set bevat een tamboerijn, maraca en castagnet en is geschikt vanaf 3 jaar. Bij ieder instrument gebruikt je kind zijn handen anders. Dat vraagt om gerichte bewegingen en afstemming op wat het hoort. Speel om de beurt een kort ritme voor en probeer het na te doen. Zo oefen je luistervaardigheid en ritmegevoel op een speelse manier.

Vrij muziek maken, alleen of samen

Er is geen vaste uitkomst: je kind kan zijn eigen klanken, muziekjes en optredens bedenken. Daarmee past deze instrumentenset bij open-ended play. Met drie instrumenten kunnen ook anderen aansluiten bij het concert. Een vrolijk cadeau dat uitnodigt om samen te spelen, stil te vallen om te luisteren en daarna weer enthousiast verder te gaan.